| Sqk00 a întrebat:

Heeii.:**
Imi dati si voi statusuri scurtee de prieteniee? Dar nu foarte lungiii... mai scurtee.:*
Sii despree` >iubireee; d. Tot scurteee.:**!
Fundoooi.love strucklove struck

2 răspunsuri:
| sw33taly a răspuns:

♥Tu stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite, acea persoana se ♥gandeste la tine? ♥Stiai ca atunci cand te priveste direct, te iubeste? ♥Stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate trai fara tine? ♥Stiai ca daca se desparte de tine incet, o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci? ♥ Acum pune-ti o dorinta si trimite mesajul la 15 pers pe perete, inclusiv mie. Daca primesti de cel putin 2 ori dorinta ti se va indeplini. ♥

Te bucuri de popularitate, Pe noi ne-ai lasat in spate Ai uitat cine ti-a fost alaturi mereu Cine te-a sustinut si labine si la greu? Ai uitat cum impreuna noi ieseam,
Ai uitat cat de bine ne distram
Aiuitat ce bine te simteai cu mine
Si spuneai ca nici cand n-o sa-ti fie mai bine?

Acum traiesti in lumea ta
Te certi cu toata lumea,
O singura persoana te intelege
Dar nici ea.

traiesc, respir, adinc, icet, repede, alerg, zimbesc, nouri, soare, ma-mpiedic, cad, doare, trece, uit, trec pe-alaturi, citesc, invat, mi-i lene, exist, rezist, anticomunist big grin, visez, mult visez, joc, cu imagini, impletesc, amintiri, iubesc, darui, vreau

Un prieten este un singur suflet impartit intre doua trupuri!:X:X Baga'ti mintile la cap ' straight face

| Mady_Pisycu_1996 a răspuns:

Ea e prietena mea! ma iubeste, ma rasfata, ma intelege si ma ajuta si la rau si la binesi pentru asta o iubesc:X:X:X