| Fatanumarul1 a întrebat:

Heeiii TPU!:* Am o incurcatura,adica nu este chiar o incurcatura,dar sunt ingrijorata. Si ma macina ceva. Astazi,chiar acum cateva ore,una din colegele ce ma inteleg cel bine din clasa,am inceput noi sa discutam una,alta,iar dupa mi-a spus ca azi am enervat-o cu ceva,iar eu am inceput sa rad,ironic. Ea a zis ca daca o sa o mai enervez o sa-i spuna baiatului pe care il plac ca il iubesc,iar el nu stie ca mie imi place de el. Si acum ce pot sa fac?! Sa stau drept in fata ei si sa nu comente sau daca nu imi convine ceva sa tac sau ce?! A zis ca ma are la mana,sincer nu preaChiar nu stiu ce sa spun,nici nu stiu daca a spus acest lucru ironic sau chiar vrea sa faca asta daca o mai enervez, sincer nu ma asteptam la una ca astasad Mai ales de la eaa. Va rog sa ma ajutatihappy Multumesc.Dau FUDA:*

1 răspuns:
| SiCuiIiPasa a răspuns:

Pai parerea mea este ca ea nu-ti este un prieten adevarat si spune-i asta nu tine totul inchis.Si daca ii zice ce? Poate afli ca si el te place. Sper ca team ajutat.Bafta!