| Candyfloss a întrebat:

Heellooo TPU!:)

Cui ii place melodia...Babi Minune&Narcisa-Indianca mea?:X:X:X
Eu cred ca e cea mai reusita piesa a lui Babi si Narcisa... IUBESC MELODIA ASTA!

care vrea funditZZa primeste:*:*:*:X:X:X

[skz kategoria]

http://www.youtube.com/watch?v=hRoix9fTua8&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place love struck, cand am auzit'o prima data nu i'am dat importanta. Dar cand am vazut'o la televizor, pauza! O ador!; x
Am ascultat'o multe saptamani non-stop love struck.

xoxo, didi

5 răspunsuri:
| OvidiuDanzka a răspuns:

Chiar cred ca merit una!
(o sa iti spun de ce dupa ce imi dai fundita)

| FuckOnCocaine a răspuns:

Aia-i piesa?
Esti bolnava?
biacs.

| Candyfloss explică:

Mencool nu mai comenta. eu am spus CUI II PLACE nu cui nu-i place asa... ca TACI si nute bai baga in zeama

| MenCool a răspuns:

Uuuu... uuuu. uuuu cocalarilaughing

| Iulia8659 a răspuns:

Si eu ador piesa:X:X imi aminteste de baiatul pe care il plac:X:X:X