| IoanaToy a întrebat:

Heelp! Saptamana trecuta la scoala clasa mea a dat un test la franceza dar eu am lipsit. Profesoara mi-a spus ca m-am ascuns si ca trebuie sa il dau maine. Dar o sa iau o nota mica oricum pentru ca nimeni din clasa ia numai note mici la franceza. Ca sa fac? Sa iau o nota mica sau sa nu ma duc si sa ma certe? Mai sunt doua fete care nu au dat testul si au zis ca nu vin maine sa-l dea. Imi e foarte frica de profesoara asta! sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce-ai putea sa faci? Sa te ascunzi toata viata de ea ca sa nu dai test la franceza? Nu prea ai cum.

| mimi0202 a răspuns:

Eu zic sa te duci. La urma urmei, nota ca nota, dar e de apreciat ca mergi. happy