| Mally98 a întrebat:

Heey a murit Nane sau nu?crying

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu,nu a murit laughing

| Kenny a răspuns:

A murit p.a laughing Doamne chiar luati mass`urile alea cu "blabla a murit *link care te sperie* etc" in serios? Era sa faca un amic infart de la alealaughing

| soraluisatan a răspuns:

Http://www.fotokristall.narod.ru/mov0001.swf asta e linkul care cica arata imagini de la accidentu lui.o prostie.sa dai boxele incet:))

| SloOpY a răspuns:

Ce tareeeeee e linkul alykUrasteJb(desi nu-mi place numele tau preferam alykIubesteJB) dar soarta nu toti il iubesc... draga Mally NANE nu a murit stai linistita

| ciufulixx a răspuns:

Frate a murit sau nucrying(crying(

| Bluu08 a răspuns:

Asa am auzit si eu ca a murit nu stiu ce sa credcrying

| Catylyca a răspuns:

Nu,mai!