| Quikeii a întrebat:

Heey.
Am LG K5OO COOKIE si am pierdut CD-u` de instalare pentru. cablu` de date [... cd-u` ala mic ce se baga in calculator... ]. Habar n`am cum se cheama CD-u`. poate stitsi voi.

Stitsi vre`un link de pe care pot sa descarc programu` de pe CD, ca sa pot sa fac cablu` de date sa functsioneze? O_e.

1 răspuns:
| dorikut a răspuns:

Treci pe modul de stocare in masa. Astfel, vei putea transfera fisiere de/pe telefon fara a mai avea nevoie de vreun software specializat.

Daca atunci cand conectezi cablul telefonul nu iti cere sa alegi modul de conectare, va trebui sa urmezi urmatorii pasi pentru a il seta corespunzator:

Setari -> Conectivitate -> Mod Conexiune USB -> Stocare in masa :)

Continutul CD-ului il gasesti si online la urmatoarea adresa:
http://www.lg.com/......-redux.jsp

B-Bye! :-h