| Cristian2322001 a întrebat:

Heey! Am o intrebare: un bun prieten de ziua mea mi-a facut un cadou foarte frumos...defat
Pt a fost o farsa : o cutie mare in care erau alte cutii mai mici si in care ..in cea mai mica cutie s-@ aflat o suzeta... happy a fost fun..si vreau sa-mi datii ideii de genu happy mersii

Răspuns Câştigător
| lmsps123 a răspuns:

Mergi la magazine gen Altex, Flanco etc si cere doar cutia unui produs care i-ar placea (un telefon, o consola de jocuri )si pui in iterior ce vrei tu.

1 răspuns:
| Cristian2322001 explică:

Imsps123 mersi mult happy chiar nu m-am gandit happy este.foarte buna happy