| xqevilkissworldx3 a întrebat:

Heey. As vrea niste idei de cum sa ma imbrac la scoala.Noi trebuie sa purtam obligatoriu - bluza/tricou alb/a si o vesta care este de culoare neagra si cu niste buzunare albastre. laughing ce idei as avea sa ma imrbac?

Răspuns Câştigător
| funxoxo a răspuns:

Pai daca nu vrei sa pari tocilara sau plictisitoare,obisnuita, daca vrei sa te evidentiezi incearca sa indepartezi privirile de la vesta. O poti purta (vesta) deschisa cu blugi si un tricou funny, sau incearca sa accesorizezi cu niste bratari. Un alt sfat pe care pot sa ti-l dau este ca se poarta la blugi culori vii ( albastru, verde, mov) Acum depinde si de gusturile si preferintele tale. Poti de exemplu sa-ti faci ceva la par, sa pui o fundita sa faci niste bucle.In fine ideea e ca si cu uniforma poti arata super
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| raluca250 a răspuns:

Blugi sau o fusta neagra cu volanase dar ca sa se vada bine ar trebui sa-ti bagi tricoul in fustahappy