| anonim_4396 a întrebat:

Heey buuuna happy Am nevoie de ajutorul vostru. Trebuie sa ii fac un cadou la un coleg ca de sfarsit de an si n-am nici cea mai mica idee ce i-ar place. Nu e el foarte fashion, de aceea nu stiu ce i-ar placea. Aveti ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci un tricou/ceas/breloc/puzzle cu poza lui.
Sau o alta idee ar fi o cana cu numele lui happy
Colega mea, de exemplu, a primit un suport pentru. lumanari, arata super si e foarte dragut

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cumpara-i o carte sau daca nu-i place sa citeasca, ii poti cumpara o minge de fotbal sau un film pe DVD, un tricou cu echipa lui favorita, niste manusi ca tot e frig afara. Ca sa fie si mai OK cadoul, da-i si o felicitare haioasa.

| inger02 a răspuns:

cumparai un tricou sau cumparai o carte plina de aventura. sigur ai va placea big grin

| Someoneeene a răspuns:

Cel mai bine un parfum sau ceva de genul... happy asta se potriveste la cei mai multi dintre oameni. mult noroc!