| Pau a întrebat:

Heey! Daca ma inscriu pe site-ul Avon sa devin reprezentant ce va trebui sa fac mai departe?
Va lua cineva legatura cu mine si ma va indruma? Sau cum?
Voi primi catalog sau monstre prin posta? La cate zile/saptamani se pot face comenziile? Ce se intampla daca maine plasez o comanda (sa zicem) si urmatoarea va fi plasata numai dupa cateva saptamani, din catalogul nou, ma penalizeaza sau ceva?
Cam care poate sa fie castigul meu din aceasta mica afacere? happy

1 răspuns:
| Flo_1763 a răspuns:

Daca vrei sa fi reprezentant avon te pot ajuta eu. 0727174780 sau mail dumitruflorinandrei@yahoo.com