| anoni1060 a întrebat:

HeeyhappyImi place de un baiat din clasa.Am 2 probleme.Cum sa ii spun? Dar nu fata in fata, va rog.Cumva pe mess sau facebook, sau sa il intrebe o prietena.Chiar nu vreau raspunsuri de genu:,, Fata in fata e mai bine" ca mai bine nu raspundeti.Si a doua:el e cam cel mai scund din clasa,iar eu a treia cea mai inalta fata, si nu prea stiu daca ne-am potrivi.Sa zicem ca si el m-ar placea,ne-am potrivi, chiar si in ciuda inaltimii? Funda:*

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Înălțimea nu e o problemă, mai ales dacă sunteți copii, mai creșteți, el până la 21 de ani, tu până la 18.
http://1.bp.blogspot.com/......rge-06.jpg
Dacă ai o prietenă de încredere, ar putea să îl întrebe ce părere are despre tine. Dacă are o părere bună, câteva zile te uiți insistent în ochii lui, stai aproape de el, înțelegi, și dacă nu are curaj, acea prietenă poate să îl întrebe dacă îi place de tine. Și de-aici încolo vă descurcați voi doi.