| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Heey TPU. Eu vb cu cineva care nu e in lista de mes dar eu sunt in a lui. ok.si vreau sa nu mai fiu, sa ii apar offline dar nu sa ii dau ignore, sa mai pot primi mesaje de la el. Ceva gen "appear invisible for X". se poate? si daca da, cum? Va roog dau FundItZza

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai il bagi si u la tine in lista, dupa dai click dreapta pe el in lista de mess ->stealth settings ->appear permanently offline to x

| NebuniKkdeea a răspuns:

Treb sal bagi si tu in lista dai un cilk pe el si iti va aparea poza lui si jos,, you apper oline...,, dai clik pe el si alegi casuta cu invizibil.