| WTFuck a întrebat:

Heey TPU! Imi spune si mie cineva ce inseamna asta (adic ce inteles are):"Numar oile pe mess daca te-am sarit esti capra mai stai odata!" ...va roog am tot auzit-o dar tot nu m-am prins.:-s si nu sunt sigura ce insemna "BAH" e ceva in gen Baa Nu?:d fundita happy love struck

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred că eşti prea mică să înţelegi. "Capră" este una din poziţiile în care se face sex! Este un fel de aluzie, un joc de cuvinte. "Băh", este un "bă" cam cum se aude!