| mihaela1414 a întrebat:

Heey. vreau si eu niste idei de cadouri pentru un baiat de 18 ani. dar nu prea scumpe...sa nu fie cadouri pentru ziua de nastere...sau sarbatori. doar un cadouas. mic.big grin

2 răspunsuri:
| crazycolor a răspuns:

I-ai o bratara de arginthappynu e scumpa si pun pariu ca o sa-i placa...

| Alina140663 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un fel de breloc mai mare, prezervative laughing [scuze dar cred ca s-ar bucuralaughing] o ciocolata [mai buna] nu stiu.vezi uh... sper ca te-am ajutat.te pup.love struckkiss