| ana044 a întrebat:

Hei! Acum ca începem școală peste ceva timp as vrea sa știu niște sfaturi despre Cum as putea sa fac un băiat sa mă placa, sa mă remarce mai mult, sa intre în vorba cu mine mai mult etc. Dacă sunt băieți care văd aceasta întrebare va rog sa îmi spuneți

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Dupa cum esti in poza sigur n-ai mai mult de 10 ani, mai asteapta, inca esti un copil.
Nu iti spun asta cu rautate dar sunt si sigur o sa mai fie altele de varsta ta care au inceput sa se preocupe de baieti in loc sa se bucure de copilarie si au ajuns sa regrete.
Cand o sa faci 15 ani sau mai mult atunci o sa fii pregatita.
Acum deocamdata bucurate de copilarie.
Toate cele bune!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te calmezi si iti vezi de treaba ta, esti prea mica.Nici nu stii pe ce lume traiesti

| 1231242 a răspuns:

As putea sa iti explic ca asta nu e principala ta problema, dar oricum nu mai asculta, asa ca imi vad de treaba mea