| bubuu_9534 a întrebat:

Hei.Acum ceva vreme, s-a mutat in bloc un tip, super dragut pe care`l plac. L-am vazut doar de cateva ori, desi stam in acelasi bloc, si nu am vorbit deloc.Nici nu stiu cum il cheama, daca are prietena, cati ani are, nimic. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Pai inceraca sa gasesti un motiv intemeiat in urma careia sa sa aveti o conversatie. De exemplu ca ai o probleme la calculator si nu stii ce are (astfel iii ceri id de mess deoarece daca va mai aparea vreo problema sa il contactezi daca nu vei stii cum sa rezolvi aceasta problema ). Succes. fundita?happy

| freehugs a răspuns:

Pai cand il vezi prefa'te ca intri in el, sau ca ti se face rau.iti sp sigur ca va merge.si mie imi placea de un tip si cand am dat nas in nas cu el m-am prefacut ca mi-e rau si ma tineam de cap, m-a ajutat si ma condus pana acasa laughing. ne-am imprietenit de atunci happy.
niciodata nu e bine sa te interesezi de el, sa incerci sa afli in formatii. e bine sa lasi sa curga de la sine happy. Bafta!

| freehugs a răspuns:

App sa imi lasi un mesaj in privat sa imi sp ce ai facut big grin daca vreiwinking

| ale a răspuns:

Intra in vorba cu el, roga-l sa te ajute la ceva, sau spune-i ca ai vazut ca e nou si esti curioasa cum il cheama etc