| anonim_4396 a întrebat:

Hei ajutati-ma cu ce puteti am menstruatia deja de mai mult de un an si jumate imi vine haotic cea mai mare intirziere a fost de 3 luni iar ultimile 4 mi-a venit in fiecare luna acum iar nu imi vine, viata sexuala nu am inceputo.imi puteti spune ce sa fac sa regulez sau sa imi vina mai regulat? Va rog foarte mult orice m-ar ajuta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la ginecolog. Trebuie sa te consulte si vada daca e totul bine. In perioada pubertatii se intampla tot felul de dereglari hormonale.

| ArianaDeea a răspuns:

Du-te la un ginecolog