| anonim_4396 a întrebat:

Hei all, vreau si eu niste statusuri de indiferenta. adica sa se prinda, un baiat, ca e indiferent fata de mine. va rog, fundita :X

2 răspunsuri:
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Minti, esti fals, esti egoist, imi zambesti desi iti sunt indiferenta, ma asculti desi putin te intereseaza ce iti spun, ma intrebi desi nu asculti raspunsurile mele.

E preferatul meu. Si eu il folosesc cand vreau sa arat ca cineva e indiferent fata de mine. Sper ca te-am ajutat.
Funda?love struck

| Andrei777 a răspuns:

"Cu indiferenta ta m`ai facut mai tarewinking! acum nu`ti convine, incet incet...calc pe urmele tale...si abia acum vezi ca indiferenta doare cel mai tare!"