| mysterhope a întrebat:

Hei am achizitionat acum cateva zile un laptop, si am fost la un service pc ca sa-mi instalez windows 7 ultimate, si a mers totul bine dar neam chinuit sa gasim driverul placii video (amd radeon 7650 m 2 gb) si intr-un sfarsit l-am gasit a fost recunoscut de placa dar cand sa instalat mi-a aparut o eroare si nu stiu de ce thinking puteti sa ma ajutati cu o parere..multumeschappy Si daca tot am pus intrebarea cat de bun e acest laptop pentru gaming?(procesor I5, 8 gb ram, placa video 2 gb amd radeon 7650m) multumesc!

2 răspunsuri:
| ToffyNR1 a răspuns:

Da,daca ai conexiune la internet, conecteaza-l si laptopul isi descarca sigur programul potrivit.

| malagutif12 a răspuns:

Daca laptopul merge si se coneceteaza la internet intra pe amd.com si descarca de acolo driverul, e foarte usor si da e bun pentru gaming doar ca nu sunt fan laptop pentru jocuri