| Dennissel a întrebat:

Hei! Am hotarat sa ies intr-un pub din Ploiesti. Imi recomandati unul? Am fost plecata din tara 6 ani si acum nu mai stiu nimic despre Ploiesti. Ce se face intr-un pub? Cateva svfaturi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buuuna. Incearca Doroftei Pub, Conac Pub, OK Pub.
Uite aici o lista completa... www.pubbing.ro/localuri/ploiesti/puburi.
Eu ti-as recomanda si Nero Bianco Coffee Restaurant & Bar. Mi se pare unul dintre cele mai dragute restaurante din Ploiesti.

Stai linistita, mari schimbari nu au avut loc in Ploiesti. A ramas acelasi oras "de poveste"... cu gropi care sunt astupate iarna, peste zapada, de cate un Hercules fara dinti (si inca 20 care il sustin de pe margine), cu taximetristi grabiti si cateva castane care aterizeaza gingas in capul tau cand mergi liiin spre casa... cum spuneam, un oras de basm.

Oricum, distractie placutaaa!

| pilaf a răspuns:

Irish Pub din Ploiești.
Se bea.
Cumpără băutură și bea-o. Ascultă muzica, îmbată-te, pleacă acasă pe șapte cărări. Fă chestii regretabile. Trezește-te a doua zi cu amnezie și durere de cap plus o mahmureală groaznică.