| BilliOnaire a întrebat:

Hei:*, am mare nevoie de ajutor. M-am dus la calculator si am vrut sa intru p mess, dar imi zicea ca parola e uitata, dar eu sunt convinsa ca nu e asa; bun am apasat pe "forgot password" si am intrat la yahoo sa scriu id'ul si un cod de acolo, codul il scriu corect, la fel si id'ul dar cand dau next nu ma lasa sa inaintez si tot trebuie sa rescriu codul [care nu e acelasi de fiecare data]; am incercat la id'ul lui fratemiu sa fac asta si a mers. Oare de ce la id'ul meu nu functioneaza asta? Ce are? va rog ajutati-ma!sad. Fundita.:*

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Probabil ti-a furat cineva contul de messenger.

2 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Am mai patit si eu asa.
Intra pe www.yahoo.com la tine pe mail, apoi incearca pe mess. Trebuie sa mearga:)

| BilliOnaire explică:

Se poate?