| kinoshyta a întrebat:

Hei...am o mica problema, am 1.64 si 42kg. Majoritatea oamenilor imi spun ca sunt prea slaba, altii fac misto de felul in care arat, dar mie nu mi se pare ca sunt slaba. Chiar ma consider destul de plinuta.Am nevoie de cateva sfaturi sau pareri.

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Dacă tu te consideri ok aşa cum eşti, nu-ţi mai face griji în legătură cu ceilalţi!winking

O seară frumoasă!

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu esti prea slaba slaba. Esti un pic subponderata, dar nu exagerat.Plinuta nu esti in niciun caz. Nu-i mai asculta pe ceilalti, esti foarte ok, probabil te vei mai ingrasa oricum pe parcurs. Important este sa te simti tu bine in pielea ta.

| motan444 a răspuns:

Buna sa stii ca nu esti slaba deloc esti perfecta cam atat si trebuie sa ai

| radda01 a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii despre tine conteaza sa te simpti bine in pielea ta