| anonim_4396 a întrebat:

Hei,am o problema cu internetul! De cand mi-am adus pc-ul de la reparat totul merge ok, doar ca jos in colt imi apare 'limited or no connectivity' si netul imi merge 15-20 de minute si dupa aceea gata! Nu mai merge si imi apare limited or no connectivity si ca sa mearga trebuie sa dau restart la pc dar nu tot timpul merge. Ce are? Tre sa sun la romtelecom sau e problema de la pc? Daca stiti spuneti-mi,

Răspuns Câştigător
| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, dra am sunat la romtelecom si lau facut

1 răspuns:
| vampir004 a răspuns:

Cred ca de la pc dar ii poti suna sa vina si sa vada ce se intampla cu el, nu e rau daca ii intrebi