| Francescaftw a întrebat:

Hei. Am o problema..deci mi am facut un smiley pierce de vreo 2 saptamani si astazi mi l am dat jos iar dupa l am bagat la loc. Totul a fost ok pana la un moment dat, nu mai puteam sa prind biluta aia. ce sa fac? va rog nu mi spuneti sa ma duc la salon sau ceva de gen, sau sa rog pr cineva din familie sa fac asta laughing) imi e frica da nu mi se inchida laughing help

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Eu am pățit așa cu fleshul, nu-l mai puteam deschide și mă panicasem. În final, m-a ajutat tata. Încearcă și tu mai cu răbdarare, mai ușurel. Dacă nu merge, roagă o prietenă sau pe mama ta.
Apropo, a durut? Și eu am fost interesată acum 6 luni să-mi fac, dar aveam rețineri și încă persistă.
happy