| Willoww a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare.Mi am cumparat bilete la Otaku Festival 2015 si m am interesat destul de mult despre el dar nu gasesti multe pe net. Poate cineva (care a mai fost) sa imi dea detalii?

1 răspuns:
| MrsVamp a răspuns:

Daca vorbesti despre cel care se va tine in Bucuresti care e de altfel cel mai mare, atunci vor fi multe activitati, cosplay, ba chiar pentru cosplay vor fi invitati veniti din alte tari, expozitii, multe standuri la care se vand tot felul de chestii pentru fanii anime, activitati de gameing, interactiuni intre otaku, multe chestii interesante, si eu sper ca o sa pot merge si anul asta.