| Bordeanu a întrebat:

Hei am uitat parola de la un id! cum o aflu am dat la account help si imi cere numele varului meu si nu mai stiu ce am scris atunci! cum pot sa mai aflu parola!? pls funda

4 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

No mai afli, doar sa iti amintesti parola asta e singura cale.te-am pupat ceau kiss

| melittlelioness a răspuns:

Nu prea mai ai cum

| PainT a răspuns:

Mai intai, intri pe yahoo messenger. Si cum ai intrat, dai forgot password. sau intri aici https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

Atunci cand ti-a aparut fereastra lasi bifat "I have a problem with my password ", dai next, scrii id-ul caruia i-ai uitat parola, codul, iarasi next, dupa daca vrei sa iti resetezi parola la celalalt id pe care ti-ai facut id-ul care ai uitat parola, il scrii aici " Send a message to my alternate email address: " si iti va veni un link unde poti schimba parola sau "Use my secret questions. " unde poti scrie un raspuns la intrebarile pe care ti le pusese calculatorul.

FUNDA?

| Arapu_Mytu_1985 a răspuns:

Cum aflu parola la id?