| Andreealovechocolate a întrebat:

Hei, am un iPhone 4 si facebook-ul nu mi se deschidea asa ca am sters aplicația apoi am încercat sa o descarc din nou insa imi arată ca e deja descărcata dar eu nu o am nicăieri. Ce ar trebui sa fac? (Am închis telefonul apoi l-am deschis dar e la fel). Crăciun fericit!

1 răspuns:
| S1mplu a răspuns:

Draga mea, scoate cartela din el si fa o resetare la telefon, ia-o de la 0 cu tot, daca nu vrei sa ai dai o resetare, incearca sa intri direct pe facebook de pe browserul mobilului, ar fi ceva de genul : m.facebook.com.

Succes si craciun fericit:*