| ՃԾՃԾ a întrebat:

Hei am un Samsung S3350 codat pe vodafine si as vrea si il decodez pentru cosmote... m-ar interesa cam cat costa. cal mai bun

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Este asemanator cu Nokia 302. Eu am fost la GSM cu Nokia 302 sa il decodez pe toate retelele pentru ca era codat pe Norvegia si mi-a luat 40 de lei. Banuiesc ca mai mult nu iti va lua nici tie, dar eu sunt din Ploiesti, depinde poate de unde esti tu e mai scump... bafta!

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Deocadarea nu e foarte scumpa, totul se rezuma la cateva zeci de lei, dupa parerea mea nu costa mai mult de 50 lei(asta depinde si de oras). Succes!