| AnaMariaTanase a întrebat:

Hei! Aş vrea să-mi iau o placă de îndreptat părul, dar sunt indecisă. Ce părere aveţi despre cele de la Remington. Mi-a atras atenţia Remington Keratin Therapy Pro S8590. O foloseşte cineva? big grin
Mulţumesc anticipat pentru răspunsuri!

1 răspuns:
| aleahimk a răspuns:

Buna! Placa de par Remington este buna pentru parul mai lung si nu chiar subtire, deoarece parul lung si indreptat se mentine astfel pe parcursul intregii zile sau chiar pentru 2-3 zile. Daca ai parul de lungime medie, iti recomand placa de par Rowenta, este mai buna decat Remington, ce-i drept este mai scumpa, dar isi merita banii.