| theprettyreckeless a întrebat:

Hei! aveti vreo informatie despre examenul de engleza, sau testul, ce o fi, pentru intrarea in clasa de intensiv din toamna?

1 răspuns:
| WolfGirl a răspuns:

Nu sunt grele, am dat si eu. trebuie sa stii cate ceva din gramatica totusi. Te va pune sa potrivesti ceva cuvinte in text (la unele sa-l conjugi la timpul din text) dar nai nicio grija.Eu nu sunt as la gramatica dar l-am luat cu 8.50. BAFtA! Daca e cauta pe site-ul de la Unirea subiecte si descarcale.