| Andreea7000 a întrebat:

Hei. Azi, acum câteva minute am mers pe drum spre casa si mergeam cu cativa colegi. Eu mi-am scos telefonul si m-am uitat la ceas, iar la imaginea de deblocare a telefonui aveam o poza cu un husky pentr ca imi plac foarte mult. A venit un coleg de-al meu si m-a intrebat daca e al meu, iar eu am zis ca nu, ca doar imi plac mult. Si apoi a zis ca si lui ii plac.
Dar ideea e ca acum câteva zile mi-a zis cel mai bun prieten al lui ca lui nu ii plac husky, ci alta rasa de căini.
Ce înseamnă asta? Lui i-a mai plăcut de mine anul trecut, dar nu stiu daca o mai face si acum.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa legi cu el o conversatie putin mai lunga. Sa vezi daca accepta fiindca doar asa iti vei da seama daca ii face placere sa fie cu tine, precum si dupa modul in care se va comporta si subiectele de discutie abordate. Succes!