| anonim_4396 a întrebat:

Hei, baieti, va plac fetele cu sanii mici?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Eu sunt fata dar baietii le prefera(majoritatea) pe cele cu sanii mari. Dar mai sunt si baieti care tin cont si de alte lucruri, cum ar fi caracterul unei fetehappy

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nici nu ma pasioneaza sanii.Nu te casatoresti cu ei, adica da laughing dar oricum... o sa se lase pe la 50 de ani laughing

| Zenithf a răspuns:

Eu am ajuns sa cred ca "decat mare si bleaga mai bine micuta si jucausa" este valabila si in sensul asta. Nu conteaza marimea, conteaza inima din spatele lor.winking

| Andrei_2426 a răspuns:

Da, dar nici fff mici indeajuns cat sa pui mana si sa simti ceva

| alexandrucr a răspuns:

Daca are un c.r misto nu ma plang laughing doar nu o f. intre sani straight face

| AxEL_8633 a răspuns:

La o femeie nu conteza doar sanii. Daca iti place caracterul ei corpul fata nu ai dc sa o respingi doar pentru ca nu are sanii ca o animatoare sau o actrita xxx.

| x_3461 a răspuns:

Da.
Fetele cu sanii mici au farmecul lor.
Ar trebui sa te bucuri ca ai sani mici, alea cu sanii mari pana la buric saracutele stau cocosate laughing cand or imbatrani li se revarsa in sosete laughing