| Anonim_8946 a întrebat:

Hei, bunabatting eyelashes! Anul viitor voi intra la liceu si nu stiu ce liceu sa aleg dintre Nicolae Kretzulescu si Ion Luca Caragiale. Voi ce parere aveti?batting eyelashes. Multumesc anticipat:*!

2 răspunsuri:
| DisforDeea a răspuns:

Daca iti place cartea te sfatuiesc sa te duci in Kretzulescu, daca nu. Caragiale rullz smug

| Anonim_8946 explică:

Da dar din cate stiu Caragiale este un liceu mai bun.si se invata mai mult decat in Kretzulescu.sau cel putin asa am auzit:d