| crisssivlad a întrebat:

Hei! buna fanii lala band! cei din slatina! vreau sa stiti ca lala band o sa aiba concert in slatina pe 23 martie! la casa de cultura a sindicatelor! biletul costa 150 de lei daca vrei:autograf,poza, si sa vb cu ei biletul costa 60 de lei daca:iei autograf si primesti un pix cu lala band! lala band va asteapta! cine ar vrea sa mearga?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SageKid a răspuns:

Cine merge sa-i vada pe astia de la Laba Land nu stiulaughing, nu as da atatia bani

| Ghiuleanu_Cezar_1991 a răspuns:

Crede-ma eu as da pentru ca merita toti banii si experienta