| pTheodora a întrebat:

Hei, buna TPU! Am o intrebare, acum 2 ani mi-a placut la scoala de un baiat ( mi-a placut foarte mult) si el a aflat de la o fata si, nu s-a intamplat nimic, decat i-a zis feilei " e draguta", in acelasi an s-a mutat la mine in clasa o fata care il cunostea pe acel baiat prin o colega de-a lui si a zis in baza ca ii place de el si el i-a cerut ei defta cu mine sa fie impreuna.
Sau intamplat multe chesti intre mine si el si am incercat sa-l uit dar nu pot.
Acum marea mea intrebare " Ce sa fac sa-i atrag atentia?", acum o zi eram cu o prietena la un concert si ea la vazut si l-a strigat, dar el nici buna nu mi-a zis! Si cand am intrat pe mess, era online, l-am intrebat ce face dar nu mi-a raspuns, dupa o ora dupa ce i-am lasat pesajul am iesit de pe mess.
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna:X
nu trebuie sa "ii atragi atentia", ci doar baga-te cu el in seama...in sensul:intreaba-l ce carti a mai citit,ce a mai facut in vacanta, vb cu el si pe mess, zii niste glume etc::*:*:*:*
sper ca ti-am fost defoloshappy

funda?:X

1 răspuns:
| pTheodora explică:

Mz mult app de unde ai avatarul?