| Tyaa a întrebat:

Hei bunaa:*
Vreau si eu statusuri de genu':"Aparentele inseala:] si te dezamageste exact persoana la care te astepti mai putin straight face" sau "? De ce sa spunem "lasa" cand ar fi multe de zis. Sau sa facem la fiecare pas un compromis?!" cele mai multe si frumoasee primesc fundita restul' vott:*
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Uite iti dau blogul meu, sper ca vei gasi statusuri pe placul tau acolo : http://biu-noname.blogspot.com/

Numai bine!

| lenutza50 a răspuns:

Tu m-ai lasat in offside iar eu cer fault![]

• Deci caut si tot nu gasesc dar imi zambesti. Uneori am crezut c-o faci doar ca sa ma prostesti!

• Nici tu nu esti ca ele, nici ca mine nu sunt multi... Unii ajung carunti si tot pe tine te cauta...Dar tu ma gasesti pe mine cand lumea m-aplauda!

• E tarziu abia mi-am inchis telefonul`.Si eu k prostu stau sa vb din nou cu tonu`

• Stiu k suna penibil dar imi place cand imi sp uh,, honey''...Si poate sa-ti soptesc eu la ureche,, treci la nani''!

Ce nu te doboara, te intareste!

Daca ai luat viata in serios ai grija! Nimeni nu iese viu din ea!

In viata risipim ani, la moarte cersim clipe.

Dureza o vesnicie sa castigi incredere si o secunda sa o pierzi.

O ocazie gresita se regaseste in timp, dar un pas gresit nu-l poti intoarce niciodata!
In fiecare zi incerc sa joc alt joc, dar inima mea nu ma lasa...incerc sa gasesc alt baiat dar niciodata nu poat sa-l accept...de ce imi lipsesti asa mult?

Crezi ce Vrei. FaCi ce Vrei.Este alegerea Ta.Dar In Final.Tu Cu Siguranta o Sa ramai Fara ea.

Taci! Nu te mai baga...vezi`ti de Tarfa ta...da ai grija sa nu ma bag eu in relatzia ta!

Nu pot sa cred ca am putut fi asa oarba este ca si cum TU pluteai cand EU ma prabuseam

Palma dupa palma, asta te`ntareste! si-astepti belelele zambind smechereste.

Talentata cum nu may e altaa.Styu frumosule cum sa te dau gata...Stay o clipa sa te`ntreb cevaaa.Cum se ajungee la inima taa?
Sa te iubesc din nou ar insemna sa lupt si sa pierd
Am scapat de tine am scapat de tot ``Acum suferi foarte tare dar nu ma mai intorc`!
credeam ca trece, insa tot ce trecea era pasiunea...
Ca orice basm, incepe cu "a fost odata",
Un baiat si-n gandurile lui mereu aceeasi fata...
Au trecut si toate astea si eu am mai gresit ``Dar tu m-ai dezamagit nu doar odata ci inzecit`!
Din 2 cuv te-am facut sa ma tii minte nu mai putea uita merew voi fi prezenta in mintea tah vrajeala ca a meah si dulceata meah nu ve mai gasi la zdrentsa tah decat la nevasta ta
VREI sa incerci dar nu ai curaj... vrei sa ne atingi dar totu'i un miraj...renunta la vise sunt lucruri interzise.laughing
e greu sa razi unde ai plans odata...sa vezi cum fericirean lacrimi tie skldata... iubeste cand dragosteai curata si nu uita kn viata totul s iarta
E tarziu sami mai Ceri sa fiu Cea de ieri. Cand tu acum esti niCaieri. Dupa Cate ne-am zis m-am inChis intr-un vis.aColo totul e asa Cum mi-ai promilove struck
sper ca t-iau placut fundita:d