| StanculescuMaria99 a întrebat:

Hei! Care sunt aromele de la tigarile Vogue? Care aroma este preferata voastra? Si un pachet costa parca 16, nu? thinking

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Toate tigarile sunt varza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot tutun jegos e indiferenta de aroma. doar mai tragi un chimical in plus in tine

| mont a răspuns:

Nu sunt jegoase si nici varza, cele verzi, mentol par cele mai bune Vouque. happy Preturile se mai pot modifica pana la revelion.

| StanculescuMaria99 explică:

Si vreti fundita? laughing stiam si eu ca tutunul dauneaza, asa ca chill. Am nevoie pentru revelion tongue