| KiddaDot a întrebat:

Hei. Caut de ceva vreme...coverse originale si adidasi vans originali. Dar de exemplu, in Romania nu exista site vans original. Eu una, sunt inebunita dupa niste tenesi vans in model galaxy, ceva de genul asta : www.etsy.com/listing/106923025/galaxy-print-toms-or-vans -by-ashketchmm. stiti cumva vreun site sau un magazin prin constanta/Bucuresti de unde as putea cumpara asa ceva? Macar un magazin/site care sa comercializeze lucruri de la cele 2 firme.

3 răspunsuri:
| patriiiii89 a răspuns:

Da stiu aceeasi problema o am si eu! Am aflat ca se pot comanda numai din America. Taxa de granita este 115 lei + pretul conversilor te va ajunge la un pret foarte mare. Vei vedea ca peste ceva timp nu te vor mai pasiona sau ti se vor strica si atunci cei sesiza ca nu au meritat banii.

FundA?

| valivalentinuza a răspuns:

Sunt 2 magazine oficiale în România care au adevărata firmă Vans of the wall. Ele chiar nu sunt fake, și atâta timp cât trece granița costă foarte mult, te asigur.Am căutat, dar cele 2 magazine de Vans sunt mai puțin găsite de oameni în toată România. Am căutat și m-am gândit 1 an la teniși Vans. Există și site-uri fake, unde Vans costă mai mult de 2 milioane jumate și sunt făcături care se strică în 2 zile.
Să ai o seară frumoasă!

| alexandrungureanu a răspuns:

Cauta pe broxo.ro, acolo am vazut ultima data.