| Loli97 a întrebat:

Hei. Cei care aveti telefoane nokia c3, sau stiti mai bine despre functionarea lor, as vrea sa-mi achizitionez un asemenea telefon.As vrea de fapt ceva cu tastatura qwerty dar nokia c3 mi se par cele mai potrivite.Sunt rezistente si bune?

Răspuns Câştigător
| firelord66 a răspuns:

Am eu.Da sunt bune.Eu l-am mai scapat pe al meu de catve ori ( de multe ori) si nu a patit chiar nimic.il am de vreo 10 luni si arata ca nou...numa nah trebuie sa ai si tu grija de el