| Aniela2777 a întrebat:

Hei, cine imi poate da tutoriale cum sa imi personalizez hainele? De ex am un tricou si vreau sa lipesc o poza cu cineva pe el, cum fac asta?

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună andra, da se pot personaliza tricouri doar că este şi costisitor, numai pentru o imagine se ea în jur de 40 de lei şi scrisul depinde cât de lung este, în fine, incearcă şi pe net acolo sunt gata făcute şi sunt mai faine, sper că te-am ajutat, o zi minunată!