| Paulaskumpha a întrebat:

Hei cine imi spune si mie ce se intampla de bei coca-cola fiarta?
Adica se face o pasta ca o crema si de mananci aia ce ti se poate intampla?

2 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci asa ceva.Incearca sa pui coca-cola intr-un pahar si apoi o bucatica de carne de porc, una de vita si una de pasare si vei vedea ce surpriza ai dupa 24h.Vei intelege ce se intampla cu stomacul tau si nu numai...

| pietrean a răspuns:

Ce spui tu,a facut un experiment la tv,parca Monica Anghel:a pus la fiert,pana a scazut,putina bautura Coca-Cola.A ramas,un fel de pasta,care arata cat este de toxica(din cauza E-urilor folosite)aceasta bautura,dar si altele, facute sintetic.
Cine ci de ce, te pune sa mananci acea"pasta ca o crema"? A fost un experiment facut, ca sa se vada, cat de daunatoare sunt aceste bauturi!