| geo_9931 a întrebat:

Hei! cui il place videoclipul justin bieber love me? mie nu-mi prea place dar melodia e superlove struckadica cand am auzit-o am cazut pe spate cum sa spun am ascultato intruna si inco o ascul ciau kiss

2 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Bai videoclipul e chiar fff haios mie imi plc mult! Si melodia nu se mai pune problema :X:X:X:X:X:X:X:X:X

| smiley11231 a răspuns:

Melodie imi placea inainte sa apara videoclipu. dar dupa ce a aparut videoclipu mi-a plauct fff mult videoclipu si fff mult si melodia :X:X:X