| RoxyRoxana99 a întrebat:

Hei! :* Cum se fac bani cu Facebook? Bani reali. Funda+Vot!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Greu. Prin reclame si alte dracii, dar cu facebook este mai greu, incearca YouTube sau Blogging, ori Vlogging, cu astea se castiga cel mai bine, asta daca nu vrei sa te apuci de editare video, programare, editare audio, etc.

| iFuckingHateYou a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=WYghTRCDLPY

Pentru cei care sunteti constienti ca nu puteti sa faceti bani pe net fara o investitie, va propun sa incercati forex. Funda?

| Me01 a răspuns:

Buna
Intri la setări - ștergea contul si apoi dure la muncalaughing

| redds98 a răspuns:

Când părinții tăi spuneau că trebuie să-ți câştigi banii făcând ceea ce-ți place, nu prea se refereau la asta :-))