| evelyna_1193 a întrebat:

Hei...cum vi se pare numele de evelina? e ciudat, unic, tare... ce credeti?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este mai elevat, mai rar.Este frumos.

| pwp a răspuns:

E frumos si special!
mie nu imi plac numele acestea cunoscute:maria, elena, ana, alexandra.
mi se par prea folosite.
fii mandra ca numele tau e diferit!love struck

| AnnaMariaaa a răspuns:

Este un nume mai special, pentru ca este mai rar folosit si imi placehappy

| clauss a răspuns:

Mie imi place, sincer

| ATHOS a răspuns:

Este un nume frumos, fii mandra de el!

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Adoor numele asta love struck. De curand s-a nascut sora mea si am insistat sa o cheme Evelin. Parintii mei nu au vrut si i-au pus numele Andra, dar eu o strig Evelin rolling on the floor

| any007 a răspuns:

E un nume frumos, as putea spune chiar "dulce", pentru ca la mine in oras, in buzau, e o cofetarie fff buna cu numele Evelinyhee hee