| kqwjy a întrebat:

Hei >; d<

am o intrebare. nici macar nu stiu cum sa o pun.

am stat cu un baiat aproape 1 luna, putin, stiu.

dar eu nu il iubeam, stateam cu el doar asa. si ne-am despartit pentru ca se certase cu mama lui din cauza mea, si eu i-am spus ca nu vreau sa se certa cu mama lui, pentru mine. si asa a fost.

el m-a iubit. asa cred, dar mi-a aratat-o. fara ca eu sa il bag in seama.

am trecut peste. dar de 2 saptamani am inceput sa tin la el. si foarte mult.

dar el si-a gasit pe alta. toti l-au intrebat ce vede la ea. dar el le-a raspuns pe un ton tare`o iubesc si gata!`

am vorbit cu sora lui, ca sa incerce sa ii spuna sa se impace cu mine, dar el a spus ca o iubeste foarte mult pe respectiva fata.

nu stiu ce sa mai fac. ies in fiecare zi cu el, si vad cand trece fata aia pe langa el si la care el.se uita luuung dupa ea.

ce pot sa fac sa il uit? il uit sau lupt in continuare pentru el?

2 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Nu.daca nu ai luptat si acum e fericit cu altcineva atunci lasa'l in pace...incearca eventual daca nu o va mai iubi pe acea fata.si la faza cu "ce vede la ea" sa stii ca nu aspectul inseamna totul. poate el o vede mai frumoasa decat restul lumiihappy

| skanduraaa a răspuns:

Dreptate honeybunny...el o vede mult mai frumoasa decat restul(f posibil)...dar daca anca arata bine nu inseamna ca e sfarsitul lumii.Incearca cu altcineva.Gelozia rulzzzlaughing