| NinaY a întrebat:

Hei. Daca la messenger era activata optiunea cu ' sa salveze mesajele dar sa le stearga cand ies de pe messenger' (la arhiva ma refer), exista vreo posibilitate sa vad ce mi-a zis iubi desi s-a sters? Nu am reusit sa vad mesajul si s-a sters caci mi-a cazut netu si a iesit automat... iar el acum e intrat pe messenger de pe telefon si nu ii pot da buzz sa imi zica ce imi zisese atunci, si e foarte important crying astept pareri, dar fara faze de genul ' intreaba-l ce a zis' caci nu am cum ca el raspunde abia peste juma de zi pentru ca are antrenamente si nu sta toata ziua pe mess.
Multumesc anticipat, va pup!

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Nu, nu ai cum din pacate. eventual du-te la arhiva si selecteaza optiunea sa salveze convorbirile si dupa ce iesi de pe mess.

1 răspuns:
| Anna_9116 a răspuns:

Ba da se poatephbbbbt
degeaba i-ai dat fundita...
in fine, deci descarca-ti yahoo messenger 11happy si o sa ai arhiva pe o perioada destul de lunga de timpwinking