| Christinne8 a întrebat:

Hei. De curand imi voi vopsi camera si habar n`am ce culori sa aleg. Dati`mi si mie poze sau spuneti-mi cum sa combin culorile. Mentionez ca vreau sa o vopsesc in 2 culori. Vreau culori deschise, nu maro sau bej. >Fundabig grin

1 răspuns:
| sasha1265 a răspuns:

Buna! Camera mea este albastru cu maro(fag), dar daca vrei culori mai deschise poti incerca: galben+portocaliu; albastru+galben'; verde(crem)+albastru etc.Ai nevoie numai de imaginatiehappy... Sper ca te-am ajutat. Bafta la vopsit! fundoi?batting eyelashes