| Exeemii a întrebat:

Hei. E un tip pe care il stiu de ceva vreme, nu vorbim pe fb sau alte aplicatii, ci doar cand ne vedem face to face. E dragutel. Saptamana trecuta nu am putut sa nu remarc ca se uita incontinuu la mine, chiar si cand eu nu ma uitam la el. Cand faceam contact eye, isi mentinea privirea in ochii mei. Se comporta dragut cu mine si cand ne vedem or strada ma saluta cu un zambet foarte sexy. Oare ma place?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, chiar cred ca te place sau macar este atras de tine. Ia legatura cu el macar prin cadrul aplicatilor daca face2face nu aveti mereu sansa sa vorbiti.

| AirănMeidăn a răspuns:

nu, nu te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, e posibil să te placă.

| cristi10grei a răspuns:

Normal ca da!

| Comunity a răspuns:

Sunt sigur ca te place, dar vezi ce fel de baiat e in afara ca e dragut si se comporta dragut cu tine si sa ai grija ce alegi ca multi sunt draguti, dar nu asa de draguti la suflet dupa ce ii cunosti mai bine.

| FlyingMonkey a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa aflii, ori il intrebi sau ( daca ai mai mult curaj) sa il saruti si sa il iei prin surprindere.