| LoveIsBlind a întrebat:

Hei.Era o melodie, iar in videoclip era despre 3 copii care erau batjocoriti la scoala si au vrut sa se sinucida, dar apoi s-au gandit ca ar ajunge ceva bla bla bla.Cum se numeste?big grin

Răspuns Câştigător
| DamaryRocha a răspuns:

Buna, draga "LovelsBlind", melodia despre care spui tu, cred ca este aceasta, o melodie rock: Rise Against - Make It Stop: http://www.youtube.com/watch?v=XP4clbHc4Xg&ob=av2e Sper ca te-am ajutat, daca nu... bafta!

2 răspunsuri:
| PufarinaXD a răspuns:

DamaryRocha, super melodie

| Diana3603 a răspuns:

Rise Against - Make It Stop