| Grimalkin a întrebat:

Hei. Era un episod in Laboratorul lui Dexter cand DeeDee se prefacea ca navigheaza intr-o barca in fata usii laboratorului (cea in forma de biblioteca) si canta o melodie ceva cu "aaaaa, sunt marinar pe maaare.". Stie cineva ce episod era? Va rog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Grimalkin explică:

^ da, ala.

| ShotYouDown a răspuns:

Aaa sunt marinar pe mareee aaaa si sunt capitanul soare...si eu vreau sa il aflu

| fergierikerikomike a răspuns:

Buna cred ca acesta e episodul agitatie in ocean http://www.trilulilu.ro/......e-in-ocean